NASZE ZABIEGI

Rozwiązania bezpieczne dla zdrowia, dostosowane do Twoich potrzeb

Spools%20of%20Thread%20_edited.png

NICI MONO PDO

Nici rozpuszczalne PDO czyli polidioksanowe pobudzają produkcję nowego kolagenu i elastyny – białek odpowiedzialnych za napięcie, jędrność skóry oraz jej elastyczność. Efekt estetyczny jest bardzo naturalny, ponieważ nie zmieniamy rysów twarzy ani nie zwiększamy jej objętości. Zabiegi z użyciem nici MONO PDO wpisują się idealnie w nowe trendy medycyny estetycznej, które opierają się na odmładzaniu bez zmiany rysów twarzy.

Image by Sumner Mahaffey

WYPEŁNIANIE BRUZD I ZMARSZCZEK KWASEM HA

Kwasem hialuronowym dokonujemy korekcji bruzd nosowo wargowych, zmarszczek wokół ust, zmarszczek "marionetek", okolicy czoła i innych. Po wstrzyknięciu kwasu HA w linię zmarszczki, kwas wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy, redukując zmarszczki. Daje to efekt natychmiastowego wygładzenia nierówności. Zabiegi na bazie kwasu hialuronowego są całkowicie bezpieczne i nie wywołują reakcji alergicznych.  

 

 

 

 
Sweet honey isolated on white background

PRP - OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osocze bogatopłytkowe PRP - platelet-rich plasma to autologiczny produkt pozyskiwany z krwi pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem i podawany jest w formie mezoterapii igłowej. Jest to naturalna alternatywa dla osób u których występują reakcja alergiczna, wymagających pacjentów rozumiejących istotę biorewitalizacji oraz ceniących sobie naturalne składniki i dobro jakie płynie w naszych żyłach. 

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to metoda która pozwala na leczenie różnych problemów skóry polegająca na podawaniu niewielkich ilości preparatu na określonym obszarze ciała za pomocą płytkich iniekcji. Gęste nakłuwanie skóry preparatem powoduje stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, poprawę metabolizmu komórek skóry, poprawę mikrokrążenia oraz regenerację skóry.

Water%20drops%20at%20the%20skin_edited.jpg

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to nieoperacyjna metoda pozwalająca trwale i skutecznie zredukować tkankę tłuszczową wybranej okolicy twarzy czy ciała. Zabieg ten wiąże się z minimalnym ryzykiem powikłań, ponieważ wykorzystuje proces zachodzący naturalnie w naszym organizmie.

transparent gel isolated macro, closeup.

WOLUMETRIA KWASEM HA

Wolumetria, czyli lifting i modelowanie konturów twarzy, koryguje oraz przywraca jej właściwy kształtu nadając twarzy młodszy i świeży wygląd. Dzięki zabiegom z wykorzystaniem kwasu hialuronowego możemy powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wypełnić zapadnięte policzki czy podnieść owal twarzy. Kwas HA pomaga również przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skórze oraz spłycić głębokie zmarszczki.

Cosmetic%2520procedure%2520to%2520strengthen%2520the%2520skin%2520of%2520the%2520eyelids.%2520Non-su

PLASMA IQ

Plasma IQ to inteligentne i bezpieczne urządzenie służące przed wszystkim do wykonywania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać zadowalający efekt już po pierwszym zabiegu. Urządzenie to generuje kontrolowaną i celowaną mikro wiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób powoduje sublimację naskórka i tym samym obkurczanie skóry w miejscu jego działania co skutkuje np: uniesieniem powiek.

Sand Dunes

WYPEŁNIANIE BRUZD I ZMARSZCZEK ORAZ WOLUMETIA HYDROKSYAPATYTEM WAPNIA

Hydroksyapatyt wapnia daje nam natychmiastowy efekt wypełnienia. W ciągu kilku miesięcy żel połączony z substancją zostaje rozpuszczony, a jego miejsce zajmuje nowy kolagen wyprodukowany przez fibroblasty. Produkcja nowego kolagenu odbywa się wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia.

 

 

 

Image by gryffyn m

BIOSTYMULATORY TKANKOWE

Zabiegi z użyciem biostymulatorów tkankowych pozwala w sposób naturalny przywrócić utraconą z wiekiem jędrność, elastyczność, napięcie i gładkość skóry. Z roku na rok w naszej skórze zmniejsza się ilość sprężystego i skręconego kolagenu a zwiększa mniej sprężysty, rozkręcony kolagen (co powoduje jego pękanie) a sama produkcja nowych włókien kolagenowych spada o ok. 1,5% rocznie. 

IMG_4011.jpeg

POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST

Celem zabiegu powiększania i modelowania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest przywrócenie lub nadanie ustom objętości, głębokie nawilżenie oraz korekta asymetrii ust. Jest to prawie nieinwazyjny zabieg a umiejętnie wykonany wyraźnie poprawia atrakcyjność twarzy.

Dermapen4_reka_edited_edited.png

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - DERMAPEN

Dermapen to innowacyjne urządzenie medyczne pozwalające na skuteczne przeprowadzanie zabiegów automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg można wykonać na dwa sposoby tworząc tysiące mikronakłuć lub nanonakłuć skóry. Oba zabiegi nie powodują krwawienia oraz stanu zapalnego.

Butelki olejku eterycznego

KWASY MEDYCZNE

Zabieg z użyciem kwasów medycznych polega na złuszczeniu skóry w celu uzyskania określonego efektu. W zależności od użytego peelingu chemicznego możemy działać na różnych głębokości. Peeling może być powierzchniowy, średni lub głęboki. Im większa głębokość działania, tym większa stymulacja i naprawa skóry, ale także łuszczenie skóry.

©2020 by BEEauty Clinic. Stworzone przy pomocy Wix.com